نتایج جستجو برای عبارت :

ای دل هوسباز .

دیشب خواب دیدم دارم با مریم ت صحبت می کنم و میگه با ملعون قرار داره و....
یه جوری احساس کردم آنچه بر سر من اومدده داره بر سر اون هم میاد ولی اون با زیرکی داره ملعون رو دست به سر می کنه...
خیلی دلم می خواست تو خواب بهش هشدا بد و بگم بی خیال بشه ولی دیگه بیدار شدم...
از اونجا که سر نرگسی هم خوابم درست بود و خواب دیدم خونه ملعونه و نهایتا هم همین شد پس!احتمال میدم که خبری در راه باشه...
مردک هوسباز کثیف..........
خدایا چرا نابودش نمی کنی.؟؟فقط روز به روز داره پ
دروغ چرا؟! دلم خواست. دقیقا همان روزی که قبل از عروسی عزیز دل به تهران رفتیم تا خانه نقلی اش را ببینیم. یک لحظه که چشمم به دروازه دانشگاه تهران افتاد دلم خواست. دلم قبولی چنین دانشگاهی را خواست. مثل همان سال ها که می خواست. خیلی بیشتر هم خواست. آن هم نه مهندسی. بلکه پزشکی!
+عزیز دل عروس شد. در بیست و چهارمین روز آبان ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت. آن هم چه عروسی. عروسی زیبارو، کشیده اندام، مشکی زلف و ساده پوش. آن قدر دلم غنج زد برایش که نمی دانید
جریان هایی که از دخترهای خیابان انقلاب دفاع می کنند بیشتر از آن‌که به دنبال دادنِ اختیار به زنان برای انتخاب پوشش باشند می خواهند این مسئله ابزاری برای مخالفت با حکومت باشد و به نوعی، بی حجابیِ اجباری را راه بیاندازند!
آیا اگر زن ساده و سنگین به دنبال کار خود برود برای اجتماع بهتر است‏  یا آنکه برای یک بیرون رفتن چند ساعت پای آئینه و میز وقت خود را تلف کند و زمانی هم که بیرون رفت تمام سعی‌ش این باشد که افکار مردان را متوجه خود سازد و جوانا
فیلم لاتاری را چند ماه پیش دیدم و برایم جالب بود که شبکه افق، در ایام نوروز این فیلم را پخش کرد چون هر چه فکر می‌کنم، با معیارهای این شبکه جور درنمی‌آید.
به نظرم، یکی از مهمترین نقاط ضعف این فیلم، عدم توانایی نویسنده برای تفکیک غیرت ایرانی و عقاید تکفیری‌ها بود. مثلاً آن صحنه آخر فیلم که دوربین مداربسته، تصویر موسی را نشان می‌دهد که بالای سر جنازه آن مردک هوسباز ایستاده، برای من یادآور حمله داعش به مجلس ایران در خرداد سال 96 بود تا غیرت ایر
از وبلاگی که تقریبا همیشه میخونم رسیدم به یک وبلاگ جدید
وبلاگ دختر جوانی که بعد از 4 ماه نامزدیش به هم خورده؛ خواستگاری سنتی بوده و آشنایی و ...
و به دلایل مختلف به هم خورده که کاری نداریم 
وبلاگ رو که میخوندم متوجه شدم این دختر خانوم چادری و بسیار مذهبی و انقلابی و ... هستند که با اینها هم کاری نداریم
و راستش طبق حرفای این دختر خانوم و طبعاً مقدار متنابهی حسّ زنانه کاملاً تو تمام شدن این رابطه حق رو به همین دختر خانوم میدادم
تا این که با دیدن یک
نام رمان: من یک دختر هستم
نویسنده: لیلی زمانی نویسنده کافه تک رمان
ژانر:اجتماعی
صفحات : 118
منبع:کافه تک رمان
خلاصه رمان :
یه دختر محکم ک با مرگ مادرش دنیاشم خراب میشه..مجبور میشه با پسر عموش ک یه پسر هوسباز و زورگوهه ازدواج کنه اونم بخاطر برادرش ..خیلی اتفاقا میفته ولی دختر قصه ما سعی میکنه محکم بمونه
لینک های دانلود:
دانلود با فرمت PDF
دانلود نسخه ایفون
دانلود نسخه اندروید

نقد رمان عقاید یک دلقک : دلقکی که پر است از تنش، سردرگمی، بدبختی، تلخی و نفهمی ها !!!
نقد رمان عقاید یک دلقک نوشته ی هاینریش بل
مالیخولیا را شنیده بودم،اما کتابی که مالیخولیایی باشد نخوانده بودم.دلقکی که خالی است از هر هدف و برنامه.تنها یک دلقک که پر است از تنش، سردرگمی، بدبختی، تلخی و نفهمی ها !!!
کتاب عقاید یک دلقک برای خواننده، همان قدر سردرگمی و پوچی می آورد که در زندگی دلقک بیچاره جریان داشته است…
جوانی از خانواده ای پولدار امّا خسیس،ب
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

116-  و من خطبة له (علیه السلام)> و فیها ینصح أصحابه <أَرْسَلَهُ دَاعِیاً إِلَی الْحَقِّ وَ شَاهِداً عَلَی الْخَلْقِ فَبَلَّغَ رِسَالَاتِ رَبِّهِ غَیْرَ وَانٍ وَ لَا مُقَصِّرٍ وَ جَاهَدَ فِی اللَّهِ أَعْدَاءَهُ غَیْرَ وَاهِنٍ وَ لَا مُعَذّ
ای تخیل هوسباز و طلایی! به برخی با عطر و بویی خوش، دلنوازانه نزدیک می شوی و آنان را به کامرواترین مجنون، ادیب، تبدیل می کنی، و به برخی دیگر خصمانه شبیخون می زنی تا به مفلوک ترین شاعر، مجنون، تبدیل شوند.

آلبین یکدفعه به حرف آمد: «منظورم نوابغی اند که از الهام نهایی بی نصیب مانده اند! می فهمی که! الهام نهایی؛ چون اگر از الهام بهره مند بودند، می توانستند عالی ترین و کامل ترین شاهکارها را خلق کنند و به عرش اعلا، به جایگاه خدایی درخور خود برسند. ام
برخی از روان شناسان عقیده دارند که رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است می تواند گویای خصوصیات اخلاقی  و روان شناسی وی باشد . ببینین برای شما هم صدق می کنه یا نه...!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

رنگ قرمز

این رنگ مظهر شدت وزیاده روی است که گاهی درجهت مخالف آن است. قرمز رنگ عشق ، تنفر،فداکاری،خشونت ، خون و آتش است. کسی که به این رنگ علاقه دارد هرگز نمی تواند در زندگی بی تفاوت باشد. این گونه اشخاص تند وسرکش و درعین
برخی از روان شناسان عقیده دارند که رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است می تواند گویای خصوصیات اخلاقی  و روان شناسی وی باشد . ببینین برای شما هم صدق می کنه یا نه...!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

رنگ قرمز

این رنگ مظهر شدت وزیاده روی است که گاهی درجهت مخالف آن است. قرمز رنگ عشق ، تنفر،فداکاری،خشونت ، خون و آتش است. کسی که به این رنگ علاقه دارد هرگز نمی تواند در زندگی بی تفاوت باشد. این گونه اشخاص تند وسرکش و درعین

well well well
خب من فکر نمیکردم که بتونم این غروب پستی بذارم چون حدس میزدم که سرم شلوغ شه.
ولی قراره دو ساعت و نیم دیگه سرم شلوغ شه!

پس به مدت دوساعت و نیم مختون رو میخورم ها ها ها
مفعولای بدبخت

بچه ها،
گاهی دوست داشتم جای دختر خاله هام باشم،
شوهر کنم،
توی ویکند تیپ بزنم، لباسای خوشگل بپوشم، برقصم، شاد باشم، و به این فکر کنم که پدر و مادرو شوهر هزینه مو میدن! به من چه! من فکر چی رو بکنم! دوست داشتم یه مدت کلا به هیچی فکر نکنم.
شاید باورتون نشه،
ولی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها