نتایج جستجو برای عبارت :

آن انگشت‌های نازت

آری پسرجانکم!
براستی تو در شصت و نه روزگی، بعد از آن که مامان‌خانمت تلاش کرد که مکیدن دست‌های نازت را به تو یاد دهد توانستی اندکی دست‌هایت را به لب‌های زیبایت نزدیک کنی و بمکی. این موفقیت اندک تو از هزار راه رفته و تلاش کرده و موفقیت شیرین به دست آمده برایم شیرین‌تر است. بمانی برایمان مامان جان :) .
دانلود اهنگ محسن لرستانی دل بیچاره بمیر نازت خریدار نداره (لیلای جان) کیفیت 320 لینک مستقیم
دانلود محسن لرستانی دل بیچاره بمیر نازت خریدار نداره
دانلود اهنگ دل بیچاره بمیر نازت خریدار نداره
دانلود آهنگ قدیمی محسن لرستانی لیلا جان مادرت ♫ آهنگ شنیدنی و جذاب لیلا جان مادرت با صدای محسن لرستانی ... دلِ بیچاره، بمیر! نازت، خریدار نداره… دانلود آهنگ کردی با موضوع : محسن لرستانی با نام شاهزاده و گدا با دو کیفیت mp3 128 و mp3 320 برای ... حاجتم روا بشه درد د
انگشت شست یا ابهام
     2- انگشت - اشاره - شهادت - دشنام-  سبابه(( درزمان جاهلیت هنگام دشنام به کسی  با این انگشت به او اشاره می کردند ازاین جهت سبابه نامیده شد))
    3- انگشت وسطی : مونث اوسط - میانه - انگشت میان بنصر وسبابه
    4- انگشت بنصر : بین وسطی وکوچک - انگشت چهارم از طرف شست
    5- انگشت خنصر:انگشت کوچک دست انسان - انگشت کهین
منبع:سایت  ahmadighorve
دانلود اهنگ برگرد به من تو که میدونی به چشمای نازت وابستس دلم یوحنا در سایت موزیک ایرانی
Ahang bargard be man to ke midoni be cheshmaye nazet vabastas delam
لینک دانلود آهنگ | برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید
با همه بدیات ساختم با اینکه کلی حرف پشتت بود عاشقت شدم تو اولین نگاه بس که اون چشات خوشگل بود یادت میاد روزای اولو همیشه میگفتی واسه من بودی حالا چی شده میخوای بری مگه نمیگفتی عاشقم بودی میخوای بری برو اوکی ولی بدون میدم حتی جونم واست بدون که من همه بدیاتو میدونستم
برای اکثر ویزا های کانادا بعد از ثبت درخواست باید کارهای بیامتریک یا همون انگشت نگاری انجام بدید.

انگشت نگاری ۱۰ سال اعتبار داره و روی بقیه ویزا ها احتیاج به انگشت نگاری مجدد نیست.

برای انگشت نگاری باید به موسسه های وک که زیر نظر اداره مهاجرت کانادا هستند بریم.

متاسفانه ایران دفتر وک و سفارت فعال کانادا نداره.

برای انگشت نگاری باید به یکی از گزینه های زیر رفت

شهر استانبول و یا آنکارا در ترکیه

شهر تفلیس در گرجستانشهر باکو آذربایجان
دانلود اهنگ بیا بابا ببوسم دست و پایت از علی براتی با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang Ali Barati Bia baba bebosam dast payat
بیا بابا ببوسم دست و پایت ...♪
بیا بابا ببوسم دست و پایت ...♪
اون دستان ترک دار و پر از مهر و وفایت
کشیدم ، جوونم کردی مثه یک شیر...♪
به هنگام جوانیم چرا با ما شدی پیر ...♪
دانلود آهنگ بیا بابا ببوسم دست و پایت از علی براتی کیفیت عالی mp3 320
کشیدم ، جوونم کردی مثه یک شیر ...♪
به هنگام جوانیم چرا با ما شدی پیر
بده قد و با

بونیون چیست؟
بونیون برآمدگی استخوان در بخش مفصل انگشت شصت پا می­باشد. این حالت زمانی اتفاق می­افتد که انگشت بزرگ به سمت دومین انگشت کشیده می­شود
علائم و نشانه­ های بونیون چیست؟
برآمدگی استخوان در ناحیه مفصل درانگشت بزرگ پا
احساس درد در اطراف مفصل انگشت پا
مشکلات راه رفتن
قرمز و متورم شدن انگشت بزرگ پا

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

همه چیز در مورد انگشت کردن در بینی ؛ چرا مردم انگشت در بینی خود می ‎کنند ؟
انگشت کردن در بینی یک عادت کنجکاونه است. بر اساس یک تحقیق معتبر که در سال 1995 منتشر شد، 91% از افرادی که به پرسشنامه پاسخ داده بودند، اعلام کردند که این کار را انجام می ‎دهند در حالی که فقط 75% از آن ها فکر می ‎کردند که همه این کار را انجام می ‎دهند و به طور مختصر و مفید، همه ما مرتبا انگشت در بینی خود می ‎کنیم .
دلایل مردم برای انگشت کردن در بینی‎شان با یکدیگر متفاوت است.
دقیقاً همانطور که اثر انگشت برای شما منحصر به فرد است، توالی DNA در سلول های شما حاوی تغییرات خاصی است که باعث می شود آن را نیز منحصر به فرد کنید. در حقیقت، تنها 0.1٪ ژنوم شما با سایر افراد متفاوت است. اثر انگشت DNA روشی است برای شناسایی افراد بر اساس توالی DNA آنها. بیایید بهترین روش و ابزارها را در اثر انگشت DNA بررسی کنیم.
ادامه مطلب
خبر های فیلم چهار انگشت
«چهار انگشت» در کامبوج کلید خورد. صحنه هایی از این فیلم در ایران و تایلند فیلمبرداری خواهد شد. بعد از اکسیدان که شوخى هایش با مسیحیت سرو صداى زیادى به پا کرده بود شنیده می شود حامد محمدی این بار به سراغ شوخى با بودایى ها رفته است / خرداد 97
چهار انگشت آماده نمایش شد./ 6 شهریور 97
بازیگران فیلم چهار انگشت
امیر جعفری، جواد عزتی و مونا فرجاد
.
خلاصه داستان فیلم چهار انگشت
قصه دو دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سف
یه اصطلاحی هست میگن گل بود و به سبزه آراسته شد  ! 
حکایت منه ! 
انگشت دستم شکست! 
چجوری؟ 
رفتیم جنگل ، نشستم ؛ دارم از منظره لذت میبرم ، آقا با n کیلو وزن نشسته روی دستم ، به گونه ای که صدای قارچ شکستنش تو کل جنگل پیچید ! 
بعد همه اونجا دکتر شدن میگن نهههه این گوشتشه ، نشکسته ! 

منم عکس گرافی انگشت شکسته ام رو فرستادم تو گروه ! 
از همه اشونم خسارت میخوام بگیرم ! 
چطور بفهمیم که انگشت شست پیچ خورده است؟

پیچ خوردن انگشت شست در اثر پاره شدن
یا کشیده شدن رباط اتفاق می افتد. رایج ترین علت پیچ خوردن انگشت شست پاره
شدن رباط جانبی است. بیشتر پیچ خوردگی ها با درمان های خانگی بهبود پیدا
می کنند و به جراحی نیاز ندارند.
ادامه مطلب
♦️ مردی از راه فروش روغن ثروتی کلان اندوخته بود و به خاطر حرصی که داشت همیشه به غلام خود می‌گفت در وقت خرید روغن، هر دو انگشت سبابه را به دور پیمانه بگذارد تا روغن بیشتری برداشته شود و برعکس در وقت فروختن، آن دو انگشت را درون پیمانه بگذارد تا روغن کمتری داده شود.
هر چه غلام او را از این کار بر حذر می‌داشت مرد توجه نمی‌کرد تا این که روزی هزار خیک روغن خرید و برای فروش آنها را بار کشتی کرد تا در شهر دیگری بفروشد. وقتی کشتی به میان دریا رسید، دری
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده بنام وابستگی

تو چی داری تو چشات چی داری توی نگات دلم داره میره برات چشات که باز و بسته میشه دلم میمیره زنده میشه جلو چشم دو دقیقه نباشی نمیشه همه چی مون وسطه کی میگه آخه غلطه یار برت باشه و دلبر نازت آخ که چه لوبته تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم دل من رو دلت بدجوری قفله درگیره وقتی زل ک همیزنی من دلم وا
تو چی داری تو چشات ؟ چی داری توی نگات ؟ دلم داره میره برات
چشات که باز و بسته میشه دلم میمیره زنده میشه
جلو چشم دو دقیقه نباشی نمیشه
همه چی مون وسطه، کی میگه آخه غلطه
یار برت باشه و دلبر نازت آخ که چه لوبته
تا صبح که بیدارم، دل دست کی دادم
خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی دارم
تا صبح که بیدارم، دل دست کی دادم
خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی دارم
دل من رو دلت بدجوری قفله درگیره
وقتی زل که میزنی من دلم واسه تو میره
همه چی مون وسطه کی میگه آخه غلط
مکیدن انگشت در کودکان
مکیدن انگشت، انگشت شست در میان کودکان شایع بوده است و در اغلب اوقات به عنوان عادت
طبیعی تلقی شده که نباید نگران آن بود. کودکان غالبا در ۲ سالگی یا در هنگام  پیدایش
و درآمدن دندان‌‌های دائمی این عادت راکنار می‌‌گذارند اما اگر این عادت پس از در آمدن دندان‌‌های
دائمی ادامه یافت، چه باید کرد؟
باید دلایلی که کودک را ترغیب به انجام این امر می‌‌کند، جست‌وجو شود. اغلب دلایل این رفتار، روانی
بوده است و از عدم احساس امنیت ی
تشخیص بیماری با اثر انگشت
تحقیقات جدید نشان می دهد که علاوه بر کشف جرایم، از اثر انگشت می توان برای تشخیص بیماری های مختلف از جمله سرطان، آسم و دیابت بهره برد.
بنابر گزارش روزنامه دیلی میل تحقیقات نشان می دهد، زنانی که اثر انگشت خاصی دارند یعنی حلقه های کمتر و قوس های بیشتری دارند در معرض افزایش خطر ابتلا به سرطان
های زنانه قرار دارند.

ادامه مطلب
روی هریک از انگشتان سبابه ی خود یک انگشتانه فلزی بگذارید.سپس دو انگشت را در یک امتداد و روبروی هم قرار داده آنها را از فاصله
30 سانتی متر به چشمان خود نزدیک کنید. در فاصلی ای معین یک جسم فلزی بین دو انگشت خود در هوا و مشاهده خواهید کرد که
شبیه یک توپ فلزی است.
دانلود آهنگ غمگین و احساسی با همه بدیات ساختم با اینکه کلی حرف پشتت بود یوهنا - موزیک ایرانی
ahang ba hame badiyat sakhtam
دانلود اهنگ با همه بدیات ساختم با اینکه کلی حرف پشتت بود یوهنا - موزیک ایرانی
بَا هَمَّهُ بدیات ساختم بَا اینکه کلی حَرْفٍ پشتت بود عاشقت شدم تو اولین نگاه بس که اون چشات خوشگل بود یادت میاد روزای أُولُو همیشه میگفتی واسه مِنْ بودی حالا چی شُدَّهُ میخوای بری مگه نمیگفتی عاشقم بودی میخوای بری برو اوکی ولی بِدُونِ میدم حتی جونم واست بد

یکوقت آقای پزشکیان که قبلاً وزیر بهداشت بودند و الآن هم نماینده مجلس هستند، در اجلاس نماز آمد و مثل قشنگی برای نماز جماعت زد.
من این مثال را از ایشان یاد گرفتم.
گفت:وقتی شما یک انگشت داری چه می‌کنی؟ تلفن می‌گیری. به کسی گفتند: شغل شما چیست؟ گفت: تلفن‌چی!
گفتم: تلفن چی اگر باشی یک انگشت بس بود. آدم با یک انگشت می‌تواند تلفن چی باشد.
اگردو تا داشته باشی سطل ماست بلند می‌کنی، سه تا داشته باشی پرتقال و سیب زمینی برمی‌داری. چهار تا داشته باشی سطل
دانلود فیلم سینمایی کمدی و پر حاشیه                  چهار انگشت
نام فیلم: چهار انگشت ژانر: کمدی ، خانوادگی کارگردان: حامد محمدی
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: جواد عزتی، امیر جعفری، ماییداوی وییز و مونا فرجاد
خلاصه داستان: ایستاده (با بازی جواد عزتی) به کمک احد فاتحه‌ای (با بازی امیر جعفری) می‌آید، تا با گرفتن مراسمی او را برای رفتن به سفر مکه همراهی کند، اما در واقع می‌خواهند به بهانه سفر زیارتی به تایلند بروند تا مشکل احد را حل کند
شاید شما هم دوست داشته باشید اعداد را خیلی سریع تایپ کنید! اما چطور می شود اعداد را با یک دست و خیلی سریع تایپ کرد ؟ در ادامه به مقاله که معرفی می شود مراجعه کنید.

آموزش تایپ کردن اعداد
در تایپ سریع صفحه کلید اعداد همانند تایپ ده انگشتی هر انگشت مسئول زدن کلیدهای خاصی می باشد.
انگشت شست : تایپ عدد ۰
انگشت اشاره : تایپ اعداد ۱,۴,۷
انگشت میانی : تایپ اعداد ۲,۵,۸ و علامت /
انگشت انگشتری : تایپ اعداد ۳,۶,۹ و علائم ستاره (*) و نقطه (.)
انگشت کوچک : مسئول
انگشت چکشی: درمان، علائم و علت

به تغییر شکل انگشتان پا "انگشت چکشی" می‌گویند، در این حالت انگشت پا به سمت پایین خم‌شده و حالتی شبیه حلقه به خود می‌گیرد و دیگر فرم مستقیم قبلی خود را ندارد. این تغییر شکل می‌تواند در هر انگشتی از پا رخ دهد. اغلب انگشت دوم یا سوم تحت تأثیر قرار می‌گیرند. اگرچه ممکن است انگشت چکشی از بدو تولد هم وجود داشته باشد، اما معمولاً در طی زمان و در اثر پوشیدن کفش‌های نامناسب (مانند کفش‌های تنگ، پاشنه‌بلند، نوک‌تیز) و
توجه - این بازی فقط مخصوس سیگاری هاست و کودکان به هیچ عنوان انجام ندهند.
زمانی که دوستان شما دریک اتاق جمع هستند وارد اتاق شده و بلافاصله آتش سیگار یکی از آن ها را با دو انگشت خود بردارید و آن را
خاموش کنید .
راز: دور از چشم اطرافیان دو انگشت شست و سبابه ی خود را بر روی یخ بچسبانید تا انگشتان حالت بی حسی بخود بگیرند سپس
خود را با دستمال خشک کرده و بلا فاصله به میان جمع بیایید. پیش از آنکه بی حسی انگشتان از بین برود سیگار یکی از دوستان را با
همان د
بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی / به روح بی قرار من تو اضطراب میدهیدلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون / ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مکن . . .

بوسه ام را می گذارم پشت در
قهرکردی , قهرکردم , سر به سر
تو بیا , در را تماما باز کن
هر چه میخواهی برایم ناز کن
من غرورم را شکستم , داشتی ؟
 آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

اگه راهم این روزا از تو یکم دوره ببخش / توی زندگی آدم یه وقتا مجبوره ببخش . . .

معذرت می خوام عزیزم...
زیادی روی کردم اول صبحی ناراحتت کرد
همسر یکی از دوستام به سبک هایکو شعر میگه 
گفتم یکی از شعرای همسرت رو بفرست این رو فرستاد:
با انگشت بریده ات قهوه ام را شیرین میکنم و باز کنار فنجان میگذارمش(مهدی قنبری)
یاد یه خاطره ای افتادم یه هم اتاقی داشتیم مستقیم نمیگم کی
آخر هفته تنهاش گذاشته بودیم تو اتاق رفته بودیم خونه شنبه که اومدیم دیدیم نیست یه جوری رفته انگاری فرار کرده بعد بهش گفتم چی شد چرا رفتی گفت هیچی نصف شب به سرم زد مطالعه کنم کتاب ناصر ارمنی امیرخانی رو میخوندم داستان انگ
از وقتی نوشتن به زندگیم اومده به جای اینکه انگشت اشاره ام به سمت بقیه باشه همش به خودم انتقاد میکنم که چرا اونجوری کردی؟ چرا اینجوری نکردی؟ با خودم فکر میکنم ای خدا ببین با نوشتن من چقدر شخصیتم رشد کنه از این بابت خیلی خوشحالم هر وقت به این قضیه فکر میکنم تموم دردهام و دلتنگیهام از یادم میره.
خدایا ممنونتم
یا رب
.
از تصویر دلخراش جیغ زدنت تو انستیتوپاستور تا بغض ترکیده ی من جلوی خانم های بخش اطلاعات، از گریه های تو, از درد پاهای کوچولوت... از بی قراری هات که گرسنه ای ولی نمیتونی شیر بخوری... از چشمای معصوم و نازت ک بی رمق منو نگاه میکنند.... از بغضی که چنگ انداخته به گلوی من ... فقط همش تو دلم میگم اگه محبت مادر به بچش انقدره که طاقت گریه هاشو نداره، اگه حد محبت مادر انقدره که بی تاب میشه، پس امامم چقدر شیعیانشو دوست داره؟ پس خدا چقدر به ما مهربونتر و دل
دانلود فیلم چهار انگشت رایگان
دانلود فیلم چهار انگشت با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی چهار انگشت با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی – کمدی
سال تولید : 1397
کارگردان : حامد محمدی
خلاصه داستان : قصه ۲ دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سفر می کنند اما درگیر اتفاقاتی می شوند … .

ادامه مطلب
لینک دانلود قرار گرفت
خلاصه داستان : قصه ۲ دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سفر می کنند اما درگیر اتفاقاتی می شوند … .

ادامه مطلب
لینک دانلود قرار گرفت

ادامه مطلب
لینک دانلود قرار گرفت

ادامه مطلب
ستاره شناسان دست به استفاده از
روش جدیدی برای کشف سیاره‌های شبیه به زمین زده‌اند و اصطلاحا از "اثر
انگشت زمین" که نشانه‌های منحصر به فرد آن است، استفاده می‌کنند که
می‌تواند منجر به کشف تعداد زیادی از سیاره‌های زمین‌مانند شود.
ادامه مطلب
متن آهنگ پریزاد از علیرضا روزگارعکس حالم رو به حالت بوی عطر آخرین دیدارمونو میده شالتتو به یادش من به یادت من نمیدونم کی جام دل بسته به چشمای نازتخنجرت تا استخوانم رفته عشقم اما درد اونو هم من دوس دارممن شبو روز غصه دارم من شبو روزم هنوزم واسه خندت بی قرارم

ادامه مطلب
امنترین مکان برای مخفی شدن مجرمین زندان است؛ پس اگر دیدید یک مجرم حرفه ای با یک جرم ساده به زندان افتاد باید یک علامت سوال در ذهن بوجود آید که شاید یک جرم بسیار سنگین انجام داده و مأمورین در بیرون از زندان دنبال او میگردند.
تایید شدن اثر انگشت در ذیل کاغذ دلیل بر تایید آن سند نیست؛ چون در حالت خواب، بیهوشی و ... میتوان به راحتی از دیگران اثر انگشت گرفت.
والسلام
بعضی وقتا آدم دلش میخواد بشینه یه چیز خفن ببینه.
یه چیزی که فقط در آخر بگی wooooow ... چیزی که اونقدر نفس گیر باشه که تا یه مدت نتونی به هیچ چیز دیگه ای فکر کنی ...
دنیا داره به سرعت نور پیشرفت میکنه و حس میکنم ما فرسنگ ها ازشون دورتریم ...
مثلا، میتونستین تصور کنین که یه روزی بشر قادر باشه یک دی ان ای جدید بسازه؟ و به نوع جدیدی از حیات دست پیدا کنه؟
لینک یکی از سخنرانی های تد - dna ساخت دست بشر
یا اینکه علاوه بر اثر انگشت، میشه با مولکول هایی که از یک اثر ا
  دانلود آهنگ بابا قد و بالای نازت بگردم از صالح جعفرزاده

دانلود آهنگ بابا قد و بالای نازت بگردم از صالح جعفرزاده با کیفیت 320 
به سبک مجلسی غمگین – جدید
پخش اختصاصی سایتـــــــ ناکامان
همراه با تکست / متن ترانه آهنگ :
بیا بابا ببوسم دست و پایت
بیا بابا ببوسم دست و پایت 
اون دستان ترک دار و پر از مهر و وفایت …
کشیدم ، جوونم کردی مثه یک شیر
کشیدم ، جوونم کردی مثه یک شیر
بابا
 زن، سرم را روی یک‌پاش گذاشته، خم شده و انگشت‌هاش را لای موهام یله داده به جست‌وجو. کف دستش هنوز عطر زردچوبه‌ی دیشب را می‌دهد که سخاوت‌مندانه، مشت کرده‌ و ریخته‌بود روی میگوها. منِ قدردانِ بودن‌اش، خوش‌خوشک و لرزان در آینه‌ی پشت شانه‌ام، چشم‌ها را خمار کرده‌ام و خط‌ِ پلک تازه‌ای را تمرین می‌کنم. مطابق دستورالعمل: از انحنای بیرون به سمت برگی چشم. زن میان شخم‌زدن‌هاش، به زخمه‌ی صورتیِ زیر موهام که می‌رسد پوسته‌ی نازک ملتهب‌ام ر
آموزش گیتار قسمت چهارم
خب توی این قسمت نحوه گرفتن اکورد ها رو با زدن سیم ها میگم بهتون
اول از همه بگم ... هر جور که تمرین کنی گیتارو همونقدر یاد میگیری و همونقدر توانایی نواختن داری
مثلا اگر با دو انگشت تمرین کنی و دو انگشتو قوی کنی فقط با همون دوتا میتونی بزنی و اهنگای خیلی خفنی که چهار انگشتی میشه زد رو نمیتونی بزنی
دست چپ که اکورد میگیره سعی کنید همه انگشتارو بتونید تو هر فاصله ای که امکان داره جا به جا کنید یعنی بدون تغییر دادن انگشت سوم بت
دانلود فیلم Svaha The Sixth Finger 2019سواها انگشت ششم با زیرنویس فارسی وکیفیت عالی
دانلود فیلم Svaha The Sixth Finger 2019 , دانلود فیلم سواها انگشت ششم ,
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده

فیلم سواها انگشت ششم زیرنویس فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: سواها انگشت ششم Svaha The Sixth Finger
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: هیجان انگیز | معمایی
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی فیلم Sva
انفجار نفتکش‌ها  این بار در عمان!
و باز انگشت‌های خون‌آلود به سمت ایران می‌رود،
در شورای امنیت مطرح می‌شود،
امّا رسیدن به اجماع بین المللی علیه ایران، سراب می‌شود،
آیا در حال تکمیل پازلی برای بدست گرفتن تنگه و دریای عمان هستند؟
+سید علیرضا مصطفوی
میدونید
آدم مهربونا کم پیدا میشن اینایی که حواسشون بهت باشه بفهمنت اینایی که برات کیسه آب گرم درست کنن نبات داغ بدن دستت اینایی که وقتی درد میکشی بغلت میکنن نازت میکنن اینایی که نگاهشون نگرانه وقتی نگات میکنن اما وقتی بهشون میگی دلم میخوادت با جون و دل میشینن وردستت و موهاتو ناز میکنن 
آدم مهربونا کم پیدا میشن مراقب آدم مهربونای زندگیتون باشید 
اینایی که چند ساعت نبودنتون براشون کلی ساعت میگذره اینایی که حواسشون بهتون هست دقیقا همونایی ک
وقت سفارت انگلیس
مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس
1.ایجاد حساب کاربری
2.تعیین محل مناسب جهت انگشت تگاری
3.پرکردن فرم
4.تعیین وقت سفارت
5.پرداخت واریزی سفارت
متقاضیان محترم پس از تعیین وقت سفارت انگلیس می‌بایست در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انگشت نگاری و ارائه مدارک در کنسولگری مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس برداری (بیومتریک) در سفارت انگلیس حدود 25 دقیقه به طول خواهد انجامید و در صورت عدم حاضر شدن فرد متقاضی در روز مق
پیرمرد قبلا سیگارش که تمام میشد از ته حلقش خلط سفت و سبزی روی زمین می انداخت. حالا بعد از هر دو کام محکمی که میگیرد، خلط سفت و محکمی به زمین تف میکند و سیگار با سیگار روشن میکند. 
همانطور که سرش را در میان انبوه دود میدیدم گفت: دیگه حتی حاج خانم هم نزدیکم نمیاد. راضی به مرگم شده پدرسوخته! هرچی میگم بیا نازت کنم، بوست کنم، قربون صدقه ات برم، نمیاد، میگه بخوره تو سرت. به من چه؟ من چکاره ام؟
همین چهارکلام حرفی که زد، به سرفه افتاد و مجبور شد پشت سر ه
ویزای شینگن بدون اثر انگشت چیست؟
 امروز قصد داریم به یکی از مهمترین سوالات شما پاسخ دهیم. سوالی که ذهن خیلی از مسافرین را مشغول کرده است و پاسخ های هر فرد یا هر مجموعه‌ای بنا بر سیاست آن مجموعه و نیز اطلاعاتی که در اختیار دارد متفاوت خواهد بود. اما ما سعی داریم واقعیت را به شما توضیح دهیم. با Okvisa.ir همراه باشید.
در گذشته برای درخواست ویزا بسیاری از کشورها از متقاضی اثر انگشت دریافت نمی‌کردند و الزامی برای انگشت نگاری از مسافرین نداشتند. وقتی
داشت ناخونای رقیه رو می گرفت . کارِ همیشگیه و توی این کار مهارت بالایی داره . تا حالا یک بار هم اتفاق نیافتاده بود اما نمی دونم چی شد که یه لحظه یه نقطه ی قرمز خون روی انگشت رقیه ایجاد شد . تا محمد حسین خونو دید زد زیر گریه و میان و اشک و نالهش فقط می شنیدیم که می گه ، " خواهر جون " ، " رقیه " . مامانشم طاقت نیاورد و زد زیر گریه . مامان و پسر همدیگه رو بغل گرفت بودن و به خاطر یک نقطه خونِ کوچولو رو انگشت رقیه گریه می کردن . منم تو چشام اشک جمع شده بود ، اما
شهر سوال ـ ابان بن تغلب مى گوید: به امام صادق(علیه السلام)گفتم: اگر
مردى انگشت زنى را قطع کند، دیه آن چقدر است؟ فرمودند: ده شتر. گفتم: اگر
دو انگشت را قطع کند، چطور؟ فرمودند: بیست شتر. گفتم: اگر سه انگشت را قطع
نماید، چطور؟ فرمودند: سى شتر. گفتم: اگر چهار انگشت را قطع نماید چطور؟
فرمودند: بیست شتر. گفتم: سبحان الله! سه انگشت را قطع مى کند، سى شتر و
چهار انگشت را قطع مى کند، بیست شتر؟! در عراق این سخن را مى شنیدیم، ولى
از آن دورى مى جستیم و مى گفتیم
دانلود فیلم ایرانی چهار انگشت با کیفیت عالی
نام فیلم : چهار انگشتژانر : اجتماعی | کمدیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۷کارگردان و نویسنده : حامد محمدیبازیگران: جواد عزتی ، امیر جعفری ، ماییداوی وییز ، مونا فرجاد و …
خلاصه داستان : ایستاده (با بازی جواد عزتی) به کمک احد فاتحه‌ای (با بازی امیر جعفری) می‌آید، تا با گرفتن مراسمی او را برای رفتن به سفر مکه همراهی کند، اما در واقع می‌خواهند به بهانه سفر زیارتی به تا
سلام جانکم:)
دیروز تو وارد چهار ماه شدی و سه ماهگیت تموم شد :)
توی این سه ماه اتفاقات کوچیک و بزرگ زیادی افتاده که از نظر بقیه خیلی سخت بوده اینقدری که هرکس که می دید مارو یا حتی می شنید اوضاعمون و طلب صبر حضرت زینب و برامون میکرد...
اما به نظر من همش شیرین بود همه ی شب و روزایی که توی بیمارستان بودی و خواب و خوراک برامون حروم شده بود، همه ی استرس هایی که توی یک ماه اول کشیدیم، همه ی بی خوابی ها و جیغ زدن هات تا صبح،  همه شیر برگردوندنات، شرایط خاصت
دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی ساعت حضور و غیاب مانند ابزاری نامریی است که می‌تواند زمان دقیق حضور و غیاب پرسنل را ثبت کند.ین ابزار علاوه بر اینکه مانع تخلف در ثبت ترددها می‌شود؛ مزیت‌های دیگری مانند حفظ مسایل امنیتی نیز دارد. کارکنان تنها با اثر انگشت خود می‌توانند وارد و یا خارج شوند.
 دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت‌ها را همراه با اطلاعاتی که در پایگاه داده خود دارد؛ مقایسه می‌کند و تنها در صورت تطابق، به فرد

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دانلود اهنگ

تو چی داریتو چشات چی داریتوی نگات دلم داره میره براتچشات که باز و بسته میشهدلم میمیره زنده میشهجلو چشمدو دقیقه نباشی نمیشههمه چی مون وسطه کی میگه آخه غلطه

شرکت گوگل از امروز به کاربران اجازه ورود به سرویس‌های این شرکت را از طریق حسگر اثر انگشت می‌دهد.
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت گوگل برای اولین بار امروز به کاربران گوشی‌های پیکسل که خود این شرکت آن‌ها را طراحی کرده است اجازه داد برای ورود به برخی از سرویس‌های گوگل به جای استفاده از رمز ورود، از حسگر اثر انگشت استفاده کنند. این قابلیت قرار است به مرور زمین و طی روزهای آینده در دسترس تمام
وقت سفارت انگلیس
مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس
1.ایجاد حساب کاربری
2.تعیین محل مناسب جهت انگشت تگاری
3.پرکردن فرم
4.تعیین وقت سفارت
5.پرداخت واریزی سفارت
متقاضیان محترم پس از تعیین وقت می‌بایست در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انگشت نگاری و ارائه مدارک در کنسولگری مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس برداری (بیومتریک) در سفارت انگلیس حدود 25 دقیقه به طول خواهد انجامید و در صورت عدم حاضر شدن فرد متقاضی در روز مقرر، درخواست و
اول از همه بگم ... هر جور که تمرین کنی گیتارو همونقدر یاد میگیری و همونقدر توانایی نواختن داری
مثلا اگر با دو انگشت تمرین کنی و دو انگشتو قوی کنی فقط با همون دوتا میتونی بزنی و اهنگای خیلی خفنی که چهار انگشتی میشه زد رو نمیتونی بزنی
دست چپ که اکورد میگیره سعی کنید همه انگشتارو بتونید تو هر فاصله ای که امکان داره جا به جا کنید یعنی بدون تغییر دادن انگشت سوم بتونید انگشت کوچیکه رو را
موقع مضراب زدن حتما انگشت کوچک و کناریش و انگشت شصت باید روی صفحه ثابت باشه . این نکته را حتما رعایت کنید . دستتان را به حالت جمع شدگی روی صفحه قرار دهید مانند شکل . انگشت کناری انگشت سبابه ، هم زمان با آن بالا می آید . بعد باهم پایین می آیند . پس از بازگشت  انگشت سبابه به سیم ضربه میزند و گذر میکند . انگشت کناری همان جای اول خود میماند . برای زدن مضراب نیاز به نیروی خاصی نیست ، چون باعث خستگی زود هنگام مفصل انگشت میشود . بهترین حالت برای مضراب زدن ا
دست چپ که اکورد میگیره سعی کنید همه انگشتارو بتونید تو هر فاصله ای که امکان داره جا به جا کنید یعنی بدون تغییر دادن انگشت سوم بتونید انگشت کوچیکه رو را
دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی ساعت حضور و غیاب مانند ابزاری نامریی است که می‌تواند زمان دقیق حضور و غیاب پرسنل را ثبت کند.ین ابزار
علاوه بر اینکه مانع تخلف در ثبت ترددها می‌شود؛ مزیت‌های دیگری مانند حفظ مسایل امنیتی نیز دارد. کارکنان تنها با اثر انگشت خود می‌توانند وارد
و یا خارج شوند.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت‌ها را همراه با اطلاعاتی که در پایگاه داده خود دارد؛ مقایسه می‌کند و تنها در صورت تطابق، به ف
در مورد علائم طبیعی تورم انگشت ها صحبت کردیم، حال در این مقاله با ما همراه باشید تا با عوامل غیر طبیعی آشنا شوید. ممکن است پارگی رباط یا پیچ خوردگی انگشت باعث ایجاد تورم شود. جا به جایی یا شکستگی استخوان هم می تواند چنین حالتی ایجاد کند. اگر آسیب وارد شده خیلی جدی نباشد می توانید استراحت کنید و از کمپرس یخ استفاده کنید. اجازه دهید متخصص ارتوپد شما را معاینه کند و به فیزیوتراپیست ارجاع دهد.  در این صورت، می توانید جلسات فیزیوتراپی در منزل را آغ
 اسکنر اثر انگشت موبایل گلکسی اس ۱۰ سامسونگ از روز اول با مشکلاتی روبرو بود و کاربران نیز اعلام کردند اثر انگشتی که به طور سه بعدی پرینت شده، می تواند  قفل دستگاه را باز کند.

حتی یکی از کاربران این موبایل در انگلیس نیز پس از خرید یک محافظ نمایشگر برای این دستگاه متوجه شد، هر اثر انگشتی قادر به بازکردن قفل موبایل او است. 

اکنون سامسونگ اعلام کرده به زودی این مشکل را برطرف می کند. این شرکت بیانیه ای در رویترز منتشر کرده است. در این بیانیه آمد

هشدارها می توانند با نمایش پاپ آپ ها بر روی صفحه، صدای هشدار، یا چشمک زن دوربین بر روی نقشه و غیره به اپراتور اطلاع دهند. این دستگاه اطلاعات مربوط به محصول و قیمت آن را بر روی بسته بندی درج می کند. ساعت حضور و غیاب AC2100 plus قابلیت اتصال دستگاه اثر انگشت و کارت خوان جانبی را هم دارد. یعنی ما میتوانیم در برخی از محیط کارها فرهنگی را حاکم کنیم که نیازی به کارت ساعت زدن نباشد. از تماس با ما میتونید با ما در تماس باشید. دستگاه حضور و غیاب کارت و اثر ان
بهار آمده اما هوا هوای تو نیست
مرا ببخش اگر این غزل برای تو نیست
به شوق شال و کلاه تو برف می‌آمد...
و سال‌هاست از این کوچه رد پای تو نیست
نسیم با هوس رخت‌های روی طناب
به رقص آمده و دامن رهای تو نیست
کنار این همه مهمان چقدر تنهایم؟!
میان این همه ناخوانده، کفش‌های تو نیست
به دل نگیر اگر این روزها کمی دو دلم 
دلی کلافه که جای تو هست و جای تو نیست
به شیشه می‌خورد انگشت‌های باران... آه...
شبیه در زدن تو... ولی صدای تو نیست
تو نیستی دل این چتر، وا نخواهد

فرخنده میلادت مبارک تک ستاره
دم ها به سینه حبس و دلها بیقراره
اردیبهشت زیباترین فصل بهاره
بارون و گل سبزه فراوونه هواره...

ماهت نشسته پشت ابر رو بر گرفته؟
خدا که هست، کنارته عیبی نداره
اخم و کنایه نو به نو از سر گرفته؟
مهم به یادت بودنه فرقی نداره!

بارون نشه چشمای آهوی تو امروز
میلادته... عزیز دل شگون نداره
چشم دلت رو عاشقونه سوی حق دوز
عشقی که در قلب توئه مجنون نداره

کلاغ پَر و گنجشک پر و مه پَر پَرونه
با اینهمه به راهشه چشم انتظاره
عاشقت
در کنار نمایشگر این محصول، با استفاده از Corning Gorilla Glass 5 محافظت می‌شود تا گوشی در برابر خط‌وخش ایمن باشد. ویژگی دیگر Mi 9 Seمجهز شدن به حسگر اثرانگشت است. این فناوری خطوط انگشت شما را با استفاده از فناوری جدید شناسایی می­‌کند و تنها با لمس انگشت شما قفل گوشی را باز می­‌کند. اما این پایان کار نیست....
بیشتر در ادامه مطلب ....(نوار زرد رنگ)
ادامه مطلب
اولین برف زمستانی تنها یک رویداد نیست بلکه یک اتفاق جادویی است. تو به رختخواب می روی و در جهانی کاملا متفاوت از خواب بیدار می شوی❄️
دستکش بدون انگشت
قبول سفارش با رنگ و سایز دلخواه شمابرای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنید.آدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
دامیه : جراحت دامیه ، جراحتی است که اندکی وارد گوشت شود و همراه جریان کم و یا زیاد خون باشد و با توجه به اینکه در سر یا صورت ، دست یا پا ، بدن و  انگشتان ایجاد شود ، دیه آن متفاوت خواهد بود .
دامیه سر و صورت : جراحت دامیه چنانچه بر روی سر یا صورت ایجاد شود دیه آن دو صدم دیه کامل یا دو  درصد دیه کامل یا دو شتر خواهد بود .
دامیه بدن : جراحت دامیه چنانچه بر روی بدن مثلاً بر روی سینه ایجاد شود دیه آن یک صدم دیه کامل یا یک درصد دیه کامل خواهد بود .
دامیه د
به طور کلی دیه جراحات در ماده ۷۰۹ قانون مجازات اسلامی به تفصیل شرح داده شده است .
حارصه : حارصه جراحتی در حد خراش پوست است و با توجه به اینکه در سر یا صورت ، دست یا پا ، بدن و  انگشتان ایجاد شود ، دیه آن متفاوت خواهد بود .
حارصه سر و صورت : جراحت حارصه چنانچه بر روی سر یا صورت ایجاد شود دیه آن یک صدم دیه کامل یا یک درصد دیه کامل یا یک شتر خواهد بود .
حارصه بدن : جراحت حارصه چنانچه بر روی بدن مثلاً بر روی سینه ایجاد شود دیه آن نیم صدم دیه کامل یا نیم
این قیافه ی منه ! وقتی بهم میگن: داداااش.. وبلاگت یدونس.. واسه نمونس..

قشنگ معلومه توهم زدم مگه نه !
اصن یکی نیست بگه تو اگر قیافه ات توانایی اینطوری شدن داره چرا مجرد موندی :)))
✰ دلم واسه این بچه کوچولوهایی که انگشت آدمو میگیرن محکم تو دستشون، تنگ شده، چند وقت پیشا یه بچه ی کوچیک دیدم البته دیگه راه افتاده بود.. بعد انگشت کوچیکو گذاشتم تو دستش.. امممااا... انگشتمو که نگرفت هیچی.. روشم کرد اونور یه اخمی هم کرد تازه فک کنم تو دلش یه ناسزایی هم داشت ب
دانلود فیلم چهار انگشت | کامل| 1080p
کارگردان: حامد محمدی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
مدت زمان: 91 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: حمید پنداشته
خلاصه داستان:چهارانگشت داستان مردی مذهبی و متصل به بدنه حاکمیت به نام احد فاتحه ای (امیر جعفری) است که به کمک مدیر برنامه خود نادر ایستاده (جواد عزتی) به نام سفر به مکه راهی کامبوج می‌شود تا زن صیغه‌ای خود را
دانلود فیلم چهار انگشت | کامل| 1080p
کارگردان: حامد محمدی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
خلاصه داستان:چهارانگشت داستان مردی مذهبی و متصل به بدنه حاکمیت به نام احد فاتحه ای (امیر جعفری) است که به کمک مدیر برنامه خود نادر ایستاده (جواد عزتی) به نام سفر به مکه راهی کامبوج می‌شود تا زن صیغه‌ای خود را
انگشت دست
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این مقاله دربارهٔ انگشتان دست است. برای انگشتان پا، انگشت پا را ببینید.
انگشت دست نام انگشتان انتهایی دست است که در انسان شامل ۵ انگشت در هر دست می‌شود (در مجموع ۱۰ انگشت). انگشتان دست به جز انگشت شست که فقط ۲ بند دارد، دارای سه استخوان مجزا هستند که بین آن‌ها مفصل وجود دارد و در انتهای آن‌ها ناخن قرار دارد. انگشتان دست دارای استخوان هستند و در انتهای آن‌ها ناخن وجود دارد.نام انگشتان دست
نکات آموزشی  
عوامل بد خطی دانش آموزان
الف) گرفتن شست و دور بودن خیلی زیاد نوک قلم از انگشتان و صحیح نبودن جهت کاغذ و درست نبودن جهت حرکت قلم اتفاق می افتد.
ب) راست نویسی بیش ازحد: عواملی مثل بسیار دور بودن بازو ازبدن وبسیار نزدیک بودن انگشتان به سرقلم - هدایت قلم به تنهایی توسط انگشت سبابه – نا صحیح بودن جهت  کاغذ در ایجاد آن موثر می باشد.
پ ) پرفشار نوشتن که بر اثر فشار دادن بیش از حد انگشت سبابه و استفاده از قلم نا مناسب
ت ) کم رنگ نویسی بیش از
دانلود رایگان فیلم سینمایی چهار انگشت
فیلم ایرانی چهار انگشت ۱۳۹۷ به کارگردانی حامد محمدی
کارگردان: حامد محمدی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 5 آذر ماه 1398
خلاصه داستان: چهارانگشت داستان مردی مذهبی و متصل به بدنه حاکمیت به نام احد فاتحه ای (امیر جعفری) است که به کمک مدیر برنامه خود نادر ایستاده (جواد
قسمت چهارماندازه گیری بندهای انگشتان
 هریک از انگشتان دارای سه بند میباشند : بند اول با بند ناخنی، بند دوم یا بند وسط ، بند سوم یا بند آخر و همچینن هریک از آنها سه مفصل دارد : مفصل اول یا مفصل بالا، مفصل دوم یا مفصل وسط، مفصل سوم یا مفصل آخر باستثنای انگشت شصت که دارای دو بند میباشد.
برای اندازه گیری هریک از بندهای انگشتان باید هریک از آنها را به ۱۰ قسمت متساوی تقسیم نمود باستثنای انگشت شصت که به و قسمت متساوی تقسیم میشود و حد متوسط و متناسب آن

معرفی دستگاه حضور و غیاب K14:
دستگاه حضور و غیاب K14 جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی برای شناسایی اثرانگشت برخوردار است.
علاوه بر سنسور اثر انگشت جهت ثبت تردد پرسنل، دارای کارتخوان بدون تماس نیز می باشد که می توان برای افراد از هر کدام به دلخواه استفاده کرد.
سنسور ثبت اثر انگشت این دستگاه، نوری، ضد تقلب و ضد خش و محافظ سنسور می باشد.
همچنین این دستگاه مجهز به باتری پشتیبان است که در زمان نوسانات برق، می توان از آن استفاده کرد. بنابراین حتی زم
همیشه باید کسی باشد تا یک آهنگ را فقط به یاد تو گوش کند ؛ و چراغ قرمزها و ترافیک های شلوغترین خیابان شهر را به خاطر تو که سرت را به پشتی صندلی تکیه داده ای و یا از پسر بچه های هشت ساله آدامس های رنگی می خری و می خندی دوست داشته باشد ...
همیشه باید کسی باشد کسی که بداند هنوز هم مثل بچگی با کشیدن انگشت هایت روی آینه ی بخار گرفته ی حمام و دیدن تصویر خودت ذوق می کنی. کسی که اسم آخرین کتابی که خواندنش را تمام کرده ای را بلد باشد و توی جیب هایش برای دست های
گرفتن پنجه ای
اسم این مدل از حالت دست روی ماوس گرفته شده. با وجود اینکه کف دست تون می تونه روی قسمت عقب ماوس قرار بگیره ولی انگشت های بالایی تون به صورت پنجه ای خم میشن و از انگشت های کوچک و حلقه و شصت تون می تونین برای کنترل بیشتر روی ماوس استفاده کنین. این حالت دقت بیشتری داره ولی میتونه فشار بیشتری به دستتون وارد کند

ادامه مطلب
اگر ما بین انگشتان در قاعده باز و در بالا بهم نزدیک باشد : عدم موفقیت و فقر و بیچارگی را پیش بینی میکند . در صورتیکه انگشتان بطرف داخل دست متمایل و خمیده باشد : نشانه خست و لامت است و بعکس اگر انگشتان بطرف عقب متمایل و برگشته باشند : ولخرجی و اصراف را معین میکند بخصوص وقتیکه انگشت شست هم بطرف عقب برگشته باشد.
انگشتان چنگالی : علامت غرور و خود پسندی است .چنانچه انگشت شست بطرف سایر انگشتان متمایل باشد: صاحب دست را صرفه جو ومقتصد معرفی میکند.وقتی سا
درود همراهان عزیز
عمل امروز31.6.98 مربوط به جوان28ساله است که به علت حوادث کاری و انگشت سوم فالنکس قطع شده بود که با تکنولوژی الیزاروف پین گزاری و استئوتومی شد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت Www.baharteb.blog.ir
#اصلاح_دفورمیتی #اصلاح_کوتاهی_اندامها #افزایشقد #اصلاح_کوتاهی #زخم_گلوله #گرافت_پوستی #الیزاروف #شکستگی_استخوانها #شکستگی_فمور #تیبیا #تصادف_ناجور #اکسترنال #فیکساتور #ارتوپد #جراح #آسیب_ورز
دانلود فیلم چهار انگشت با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود فیلم سینمایی چهار انگشت
منتشر شد دانلود در ادامه مطلب
دانلود فیلم با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : کمدی
کارگردان : حامد محمدی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه پس از اکران
ادامه مطلب
دانلود فیلم چهار انگشت با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود فیلم سینمایی چهار انگشت
منتشر شد دانلود در ادامه مطلب
دانلود فیلم با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : کمدی
کارگردان : حامد محمدی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه پس از اکران
ادامه مطلب
.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }
فیلم سینمایی ۴ انگشت
جهت مشاهده فیلم سینمایی ۴ انگشت وارد ادامه مطلب شوید و انلاین مشاهده کنید
ادامه مطلب

چه چیزی می­تواند باعث دست درد شود؟
شرایط مختلفی می­تواند باعث ایجاد درد در دست­ها شود. که این شرایط می­تواند شامل موارد زیر باشند:

استئوآرتریت: یا آرتروز اصطلاحی است که جهت بیان آسیب های مفصلی ناشی از فرسودگی مفصل به کار می رود. انواع مختلف آرتروز وجود دارد. شایع­ترین نوع آرتروز که به استئوآرتریت معروف است با افزایش سن ایجاد می­شود و باعث درد، سفتی و ورم مفاصل انگشتان دست می­شود.
روماتیسم مفصلی: نوعی التهاب مفصلی است که منجر به ایجاد درد
دانلود رایگان فیلم سینمایی چهار انگشت
فیلم ایرانی چهار انگشت ۱۳۹۷ به کارگردانی حامد محمدی
کارگردان: حامد محمدی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 5 آذر ماه 1398
خلاصه داستان: چهارانگشت داستان مردی مذهبی و متصل به بدنه حاکمیت به نام احد فاتحه ای (امیر جعفری) است که به کمک مدیر برنامه خود نادر ایستاده (جواد
تحلیل فیلم "رقص در غبار" به کارگردانیِ "اصغر فرهادی"___حرفِ مردم!"ریحانه" و "نظر" پاسوز مهری که به خانواده هایشان دارند می شوند. ریحانه مادری روسپی دارد، که نام اش بر سر زبان ها است و همین سدّی شده بر ازدواج اش با نظر. این دو جمله یعنی تمامِ فیلم، داستانی نه چندان کلیشه ای ولی موجود در هر جامعه ای. این فیلم، اولین فیلم بلند اصغر فرهادی است.___فیلم، سه فیلمنامه نویس دارد که یکی از آن ها خودِ فرهادی است. این که فیلمنامه نویس ها متنوع هستند، سندی است بر
وسط حرف زدن میگه: تو بعضی وقتها هم هیجان زده و مضطربی ولی تظاهر میکنی که مشکلی نداری. تایید میکنم ولی تاکید میکنم که اون استثناست که متوجه این موضوع شده وگرنه خیلی ها متوجه نمیشن. میگه: خودت لو میدی، لرزش نامحسوس صدات، فراز و فرودهات حین حرف زدن لوت میده. میگه: تو اینجور مواقع انگشت کوچیکه و انگشت حلقه دست راستت رو جمع میکنی و با دست چپت باهاشون بازی میکنی، در یه دقیقه بیشتر از پنجاه بار انگشترت رو تا نوک ناخنت میاری و میبری جای اصلیش. به اینجو

گلس گوشی موبایل سامسونگ گلکسی (Samsung Galaxy) مدل A50 ساخت شرکت گلادیاتور مدل SN1-A50 پکیج کامل محافظت از گوشی موبایل شما مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ گلکسی A50 می باشد. این گلس با بالاترین تکنولوژی برش خورده است و محل تمامی سنسور ها و درگاه‌ها در آن با وسواس بسیار زیادی تعبیه شده است. درجه سختی گلس 9H است که عملا در برابر سخت ترین ضربات موبایل شما را بیمه می‌کند. نصب این محافظ صفحه به راحتی انجام می‌پذیرد و به علت تمام چسب بودن آن، شاهد ایجاد حباب در
دست‌هایتان را تمیز بشویید.بهتر است از یک قیچی نوزاد، ناخن‌گیر ظریف یا ناخن‌گیر مخصوص نوزاد استفاده کنید.هنگام گرفتن ناخن‌ها، نور کافی برای دیدن دست نوزاد داشته باشید.هنگام کوتاه کردن ناخن‌ها دست کودک را نگه دارید.نوک انگشت نوزاد را به عقب فشار دهید تا از بریدن پوست جلوگیری شود.ناخن‌های دست را موازی با انحنای انگشت کوتاه کنید.برای صاف کردن گوشه‌های تیز ناخن از سوهان ناخن ظریف استفاده کنید.ناخن‌های پا را نیز فرموش نکنید و آنها را صاف ک

والدین همیشه نگرانی هایی در مورد استفاده از پستانک و تداخل آن با تغذیه با شیر مادر داشته اند ترس آنها از گرفتن پستانک دلسرد شدن کودک از شیر مادر است استفاده طولانی مدت از پستانک ممکن است تاخیر گفتاری و مشکلات دندانی را در بر داشته باشد.
اما پستانک در کودکانی که عادت به مکیدن انگشت دارند ممکن است بهتر و محافظ تر باشد از طرفی پستانک ارتودنسی می تواند به نوعی یک پیشگیری از ارتودنسی در آینده کودک باشد.
عادات غلط و اشتباهاتی که کودکان در دوران
امیر مؤمنان علی (ع) روزی با مردم سخن می‌ گفت و درباره‌ی رشد اخلاقی آنان صحبت می‌کرد، تا اینکه فرمود: «مراقب باشید آنچه را مردم پشت سر افراد می‌گویند، نپذیرید ( از شنیدن غیبت، برحذر باشید) سخنان باطل فراوان است؛ ولی سخنان باطل از بین رفتنی است و آنچه می‌ ماند کردار انسان است. چرا که خدا شنوا و شاهد است، بدانید که بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت، فاصله نیست. یکی از حاضران پرسید: چگونه بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت فاصله نیست؟ امام علی (ع) انگ
یکی از جدید ترین مدل های قفل دیجیتال ، قفل شخصی هوشمند است، این محصول دارای سنسور های ویژه ای است که به وسیله اثر انگشت کار میکنند. و با داشتن امکانات تشخیص اثر انگشت امکان دسترسی سایر افراد به قفل را غیر ممکن میکند.
به این دلیل به این مدل قفل هوشمند شخصی میگویند که علاوه بر قابلیت باز شدن به وسیله اثر انگشت، قایلیت اتصال به تلفن های همراه را هم دارند، یعنی میتوانید با در دست داشتن تلفن همراهتان قفل را باز کنید.
قفل هوشمند شخصی امنیت و حریم خ

چکش‌های پیانو
چکش ‌های پیانو توسط مجموعه ‌ای از اهرم‌ های نازک به کلیدهای پیانو وصل می ‌شوند. به مجموعة این اهرم‌ ها و چکش ‌ها عملگر یاAction می گویند. وظیفة این مجوعه، افزایش شتاب چکش ‌ها هنگام برخورد  به سیم‌ هاست. به طور معمول سر چکش‌ ها بوسیلة لایه ‌ای از نمد پوشانده می ‌شود تا کیفیت صدای پیانو را بهبود ببخشد.
نحوه نواختن پیانو
پیانو توسط ضربه انگشتان نواخته می ‌شود. برای این کار دست را بلند کرده و سپس پایین آورده و با نوک انگشت ض
Artist: Momoland | Music Name: Thumbs Up | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Thumbs Up | Momoland – Thumbs Up (Music Video)

هنرمند: مومولند | نام موزیک: انگشت شست | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مومولند) Momoland با نام (انگشت شست) Thumbs Up
ادامه مطلب
این روزها پیام های فتوره چی دیگه محتویات مشخصی نداره، موضع گیری خاصی نداره، مصادیق رو مثل سابق قطار نمی کنه، یک سری کلیات میگه و می گذره. این نوع مواجهه من رو یاد یک حکایت قدیمی می اندازه:
گویند در زمان های قدیم(حکایت ها رو این مدلی تعریف می کنن دیگه) مردی حکیم بود که بر گذری می نشست، یک روز سه جوینده علم که نمیدانستند نتیجه امتحانشان چه میشود نزد حکیم آمدند و گفتند: ای پیردانا ما را از آینده باخبر کن، که نتیجه چه می شود؟ 
حکیم فرزانه افسانه! من
نمی‌دانم چه اصرار بیهوده‌ایست که ننویسم؛ آن‌هم حالا که بیشتر از هر وقتی انبوهِ کلمات شُره می‌کنند به حجمِ سرم و سرریز می‌شوند تا نرمه‌ی انگشت‌ها! احساس می‌کنم آنقدر در نادیده‌انگاری افراط کرده‌ام که بوی ماندگی گرفته‌اند. امروز اما انگشت‌ها را یله داده بودم سمت کاغذ و گوش به زنگ نشسته بودم که سوت‌ْکشان بیایند و رد بشوند از انگشت‌ها و قطارِ خسته‌ام دمی بیاساید. وقت نوشتن اما جمله‌ها چندپاره شد. چندتاشان گم شدند. یکی دوتاشان به کندی
راهکارهایی برای رفع مشکل اثر انگشت در ثبت تردد 

1- در محیطهای کارگاهی که کارهای فیزیکی با دست انجام می شود و یا در محیطهای آزمایشگاهی که دست با انواع مواد شیمیایی در تماس است، بهتر است کارکنان مربوطه جهت محافظت اثرانگشت از دستکش استفاده نمایند.
2- برای ثبت تردد از طریق اثرانگشت ، انگشتانی را بر روی دستگاه حضور و غیاب تعریف کنید که کمتر در معرض تماس و اصطکاک با اجسام و مواد هستند.
3- حتی الامکان از هر شخص 2نمونه اثر انگشت (از هر دست یک انگشت) تعری
راهکارهایی برای رفع مشکل اثر انگشت در ثبت تردد 

1- در محیطهای کارگاهی که کارهای فیزیکی با دست انجام می شود و یا در محیطهای آزمایشگاهی که دست با انواع مواد شیمیایی در تماس است، بهتر است کارکنان مربوطه جهت محافظت اثرانگشت از دستکش استفاده نمایند.
2- برای ثبت تردد از طریق اثرانگشت ، انگشتانی را بر روی دستگاه حضور و غیاب تعریف کنید که کمتر در معرض تماس و اصطکاک با اجسام و مواد هستند.
3- حتی الامکان از هر شخص 2نمونه اثر انگشت (از هر دست یک انگشت) تعری
متن ترانه میلاد سرافراز به نام یه روز خوب

یه روز خوب و آروم منو تو زیر باروننشستیم تنها. میگیم از خاطره مونکه چجوری برامون گذشته هر سالمیدونی با تو بودن. واسه این دل منیه حال خوبهباش همیشه کنارم. بی تو خب بیقرارممن همه جورهعشق من دوباره اومدی پیشممیدونی با تو من یه دیوونه میشمچه خوبه که هستی پیشم دوبارههمه خاطراتمو یادم میارهمنی که دوریتو به جون خریدمتوی بارون و برف عکستو دیدممیدونستم چشاتو بازم میبینمخوشحالم که پیشمی نازنینمبه یاد اون ر
درجه ابهام:2 از 4
مردی سیاه پوست در بالاترین نقطۀ کوه ایستاده و به آدم های پایین نگاه میکند. آدم های پایین او را با انگشت نشان میدهند، مرد به خود میبالد که مورد توجه همه است و انگشت های اشاره به سمت  او نشانه رفته اند.
غرور با موهای ژولیده و قدی کوتاه از پشت به او نزدیک میشود و دستش را پشت کمر مرد میکوبد...
 مرد از بالای کوه در بین زمین و هوا معلق میشود...
همین طور فریاد میکشد و به زمین نزدیک میشود...
در پایین کوه روی زمین ورق های کاغذی سفیدی را پهن کر
دانلود آهنگ جدید گامنو چهار انگشت
دانلود آهنگ گامنو به نام چهار انگشت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده چهار انگشت با صدای گامنو از جوان ریمیکس
Download New Music Gamno – Chahar Angosht

جدیدترین ساخته هومن گامنو، چهار انگشت نام دارد.
این اثر در تاریخ ۲۷ فروردین منتشر شد.
امیدوارم از موزیک لذت ببرید.
گامنو چهار انگشت
دانلود آهنگ جدبد,
آهنگ جدید گامنو,
دانلود آهنگ چهار انگشت,
چهار انگشت,
گامنو,
Chahar Angosht,
Gamno,
دوربین هایی به اندازه بندانگشت با طول 2 سانتی متر و عرض 2 سانتی متر.وزت دوربین بندانگشتی حدود 12 گرم تا 50 گرم می باشد.برای کارهای جاسوسی و خدمات نظارتی بسیار مفید و کارآمد می باشد.ا وجود اینکه این دوربین به طور غیر معمول کوچک است گفته می شود می توان با انگشت دست و تنها با لمس دکمه shutter ، عکس بگیرید .
کیفیت فیلم برداری دوربین بندانگشتی از 2 مگاپیسل شروع و در بعضی نمونه هایی حرفه به 12 مگاپیکسل و کیفیت 4k هم می رسد.
سیستم ضد لرزش این دوربین ها شما قادر
یادته تازه از آلمان اومده بودم؟ یادته یه ۱۰۰ دلاری گذاشتم روی میز و گفتم پول خوشبختی میاره؟ یادته گفتم به خاطر تو برگشتم؟ یادته بارون میومد و چتر نداشتیم و گفتی من که موهام چتری عه فکر خودت باش؟ یادته قرار بیست و چهارمون کافه باکارا بود؟ باکارا یا باراکا؟ کازابلانکا رو یادته با هم دیدیم؟ یادته مقاله دادیم واسه کنفرانس سیستم های تهویه مطبوع؟ یادته گفتم ادبیات‌ رو ۷۵ زدم، شیمی رو ۴۵؟ یادته داشتی فرایند شیر اختناق رو توضیح می دادی و من گفتم م
ضرب المثل پاشنه آشیل از کجا آمده است؟
آشیل یا اخیلوس فرزند پله پادشاه میرمیدون‌ها مشهورترین قهرمان افسانه‌ای یونان است که نامش با آثار هومر عجین شده است. طبق بعضی روایات مادرش تتیس پس از تولد او با دو انگشت خود قوزک پایش را گرفت و وارونه در شط افسانه‌ای ستیکس فرو برد و بیرون کشید. بدین جهت تمام اعضای بدن آشیل به جز قوزک پایش همه در دست مادر بود رویین گردید.....
سپاهیان یونان که بدون کمک و یاری آشیل قادر نبودند شهر تروا را فتح کنند از اولیس خوا
فقط به چند کلمه‌ی محبت‌آمیز نیاز داشتند. چند کلمه همدردی. چند کلمه که "نگرانی شما را درک می‌کنیم". ما سرهایمان را جلو آورده بودیم، و آماده بودیم گرگ‌ها برایمان لالایی بخوانند، تا کمی در خواب رویا ببینیم. نشد. 
این روزها مرا یاد کمونیسم، یاد استالین، یاد نازی‌ها، یاد تمام کتاب‌ها و فیلم‌های وحشت‌آور و خفقان‌بار آن روزها می‌اندازد. جمله‌ها توی سرم می‌چرخند. شاستاکوویچ مدام تکرار می‌کند نمی‌‌توانم عضو حزبی شوم که آدم می‌کشد.  ارزشها
1-بروز بودن
یکی از دلایل محبوبیت ایفون این است که در هنگام تولید محصول جدید تمام نرم افزار ها بر روی نسخه قدیمی تر نیز قابل اجرا می باشد.
2-محیط ساده
محیط کاربری ساده و در عین حال قدرتمد و حرفه ای یکی دیگر از دلایل محبوبیت گوشی های ایفون می باشد.
3-طراحی زیبا
یکی دیگر از دلایل محبوبیت ایفون طراحی خاص و شیک گوشی می باشد.
4-اثر انگشت دقیق
یکی دیگر از عامل های محبوبیت ایفون حسگر اثر اثر انگشت دقیق آن می باشد که بسیار حساس و دقیق کار میکند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها